Byli jsme v Americe,Kanadě i Mexiku

2. května 2009 jsme navzdory rodící se pandemii nové chřipky, podnikli cestu do Ameriky. Jistě jste všichni poznali, že ne do té za "Velkou louží", ale do té naší, středočeské, u Mořiny.

Vyrazili jsme v 11 hod. a po svačince v Mořince, jsme kolem půl jedné hodiny byli již na místě. Úchvatné pohledy do kaňonů vzniklých těžbou vápence, jsme se kochali společně s mnoha dalšími turisty.

Okružní jízdu po největších lomech této lokality - Velké Americe, Mexiku, Kanadě a Malé Americe, jsme ukončili sjezdem kolem hradu Karlštejn a pozdním obědem v restauraci "Eliška" v podhradí.

Potom už jen cestou podél Berounky do Dobřichovic a stoupáním přes Černolice zpět do Řitky, a 41 km byl celkový výsledek. Výlet se podařil a počasí bylo téměř ideální.

Fotografie zde.

• Přečteno: 2594