Před několika dny jsem tady uveřejnil pozvánku pro rodiče a děti na Olympijský den, který pořádala cvičitelka dětí Dáša Kačírková, v sále naší Sokolovny.

Jak tato akce dopadne mně nenapadlo ani v nejhorších snech. Nevím kolik tam bylo dětí, nevím kolik tam bylo rodičů, nevím jak to bylo zvládnuté cvičitelkou, ale výsledek jejich činnosti posuďte sami.

Thumbnail image

Malůvky jsou to možná hezké, což je ovšem zarážející, jsou provedeny na dřevěném obložení Sokolovny. Ten kdo tohle povolil a toleroval nemůže být psychicky zdráv, nebo si neváží mnoha hodin osobní práce několika desítek členů Sokola.

Odstraněnní  maleb bude totiž velmi náročné a uvedení do původního stavu i finančně náročné. Kdo to udělá? Kdo to zaplatí? Můžeme potom žádat o finanční pomoc od obce, když takto nesmyslně plýtváme?

Já osobně se s tím nemohu smířit a budu požadovat velmi důrazné potrestání viníků.

V. Vondrák - Hospodář jednoty