MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR V POINTFIGHTINGU

KOSA CUP 2012,  13.10.2012 - Praha

Bořek (8 let) se zúčastnil závodů v pointfightingu na Mezinárodním Mistrovství ČR - KOSA CUP 2012, byla to osamělá mise v triku Panthers Fighters TJ Sokol Řitka. Pro bohatou účast došlo ke zpoždění programu, takže Bořek zápasil ve své kategorii do 140cm až po 15 hodině. První zápas měl se sympatickým závodníkem Erikem M. z domácího KK KOSAGYMu a poprvé tak přišel do konfrontace s výborným stylem této školy, kauče soupeři dělal přímo Petr Kotík. Zápas to byl výborný, soupeř bojoval houževnatě, Bořek ale postupně dotáhl zápas k vítězství.

Ve finálovém zápase se Bořek utkal s Petrem Z. z SK Valdmans Gymu, se kterým měl na kontě doposud pouze prohry. Oba kluci už měli zranění z minulých zápasů, ale nenechali se tím ovlivnit a šli do souboje naplno. Několikaměsíční trénink boje rukou, taktiky a postoje se snad projevil a Bořek dotáhl zápas do vítězného konce, čímž potvrdil úspěch z Czech Open 2012.

Bořkovi gratuluju k titulu mistra ČR!

Honza, instruktor

{youtube}yPRkC5iW4dI{/youtube}