Zápis z výborové schůze TJ Sokol Řitka konané 5.6.2019  v Restauraci Sokolovna

Hosté:

• Miša Pabstová

• Je potřeba poslat ověřená prohlášení členů výboru – ještě všichni neodevzdali – úkol trvá.
  • Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových – částka za pronájem plochy byla uhrazena
  • Dne 20.5.19 přijely pouťové atrakce na Lada, počasí přálo, takže akce se vydařila.
  • Oprava části okapů proběhne v příštím týdnu, výbor odsouhlasil, že se v letošním roce opraví i zbývající okapy.
  • Dne 2.6.19 proběhl na Ladech „Dětský sportovní den“. Počasí bylo krásné, slunečné. Zasportovat si přišlo téměř 50 dětí, které po splnění úkolů obdržely medaili a diplom. K dispozici byl kromě sportovních disciplín skákací hrad a hasičské auto, které přivezli dobrovolní hasící ze Stříbrné Lhoty. Ještě jednou jim děkujeme.
    Zároveň poděkování zaslouží i všichni, kteří se zapojili do přípravy a realizace akce.
  • Na župě se připravuje návrh postihu pro TJ, které nějakým způsobem nesplní požadavky na ně kladené. S těmito sankcemi nesouhlasíme, protože v malých jednotách všechny úkony provádějí členové výborů ze svého volného času a zdarma. Může se tedy stát, že opomenou zaslat včas nějaký formulář, nebo výkaz a podle našeho názoru by měli být upozorněni na chybu, ale neměli by být za nějaký drobný nedostatek trestáni.
  • Ochrana osobních údajů na ČOS zatím nebyla dořešena.
  • Protože je tato schůze poslední před letními prázdninami, přejeme všem krásné léto a mnoho pohody.

¨

V Řitce dne 5.6.2019