Zápis z výborové schůze TJ Sokol Řitka konané 5.12.2018  v Restauraci Sokolovna

• Miluše Vondráková

• Dne 2.12.18 se konala „Mikulášská besídka“. Pobavit se přišlo 60 dětí s doprovodem. Občerstvení pro děti připravil p. Klikorka. Akce se vydařila a poděkování si zaslouží všichni, kteří se na akci podíleli.
  • Na brigádu, která byla 1.12.18 na úklid a přípravu sálu na „Mikulášskou“ přišlo pouze 6 dospělých a 2 děti.
  • Lampionový průvod se vydařil, přálo nám počasí a MP tentokrát nás provázela po celé trase a zajišťovala bezpečnost. Tímto způsobem bychom chtěli poděkovat.
  • Pan Doležal bude v Sokolovně trénovat 4 děti.
  • Turnaj ve florbalu se bude konat dne 27.12.18.
  • Zdobení vánočního stromečku pro zvířátka bude 29.12.18 od 14 h, sraz před Sokolovnou.
  • Byly dokončeny pánské toalety za přispění p. Klikorky.
  • Do sálu byly nainstalovány nové skříňky, které vyplňují prostor po demontovaných akumulačních kamnech. Moc děkujeme bratrům truhlářům. Do skříněk se budou uskladňovat věci potřebné na cvičení dětí.
  • Na strop byla namontována nová světla, která přinesou úsporu elektrické energie.
  • Umístění plakátku na Ladech pro pejskaře dál trvá.

V Řitce dne 5.12.2018