Zápis z výborové schůze T.J. Sokol Řitka konané 7.3.2017 v Restauraci Sokolovna

• Miluše Vondráková

• Valná hromada proběhla dne 17.2.2018 v sále sokolovny, bohužel se jí zúčastnilo pouze 10 členů TJ Sokol Řitka.
  • Brigády na úklid sálu dne 25.2.18 se zúčastnilo 9 lidí. Byla umyta okna a proveden úklid v sále i přilehlých prostorech. Byla pověšena lana na šplh vč. úchytů.
  • Dne 3.3.18 se konal „Maškarní dětský karneval“, kterého se zúčastnilo téměř 60 dětí s doprovodem. O občerstvení dětí se opět postaral p. Klikorka, kterému tímto  ještě jednou děkujeme. Na akci vystoupila skupina děvčat pod vedením cvičitelky Martiny Jelínkové ze ZŠ v Mníšku pod Brdy  se třemi skladbami zumby. Taneční vystoupení se líbilo.
    Akce trvala téměř tři hodiny bylo vidět, že se všichni dobře bavili.
  • Na schůzi se opět jednalo o opravě fasády a okapů v zadní časti budovy, kde je stavba v havarijním stavu. Nabídku na opravu okapů zajistí bratr Vlastimil Vondrák.
  • Byla navržena výměna osvětlení sálu, jednomyslně odsouhlaseno.
  • Na pánských toaletách došlo k zamrznutí vody, ale po ustoupení mrazů už je to v pořádku.
  • Výbor se dohodl na tom, že na Ladech bude umístěn plakátek vyzývající k odklízení exkrementů po psech.

V Řitce dne 7.3.2018