Zápis z výborové schůze T.J. Sokol Řitka konané 3.1.2017 v Restauraci Sokolovna

• Miluše Vondráková

Host:

•  Míša Pabstová

• Byla podepsána smlouva o prodloužení pronájmu restaurace na další 3 roky s p. Klikorkou.
  • Revize sportovního nářadí byla provedena v prosinci 2017, lana na šplh jsou vyhovující a je možné je zavěsit. Je potřeba koupit a namontovat ukotvující háky.
  • Termín "Valné hromady" je stanoven na 17.2.2018 od 14 h, pozvánky zajistí sestra Hana Mašková.
  • "Maškarní besídka" se bude konat dne 3.3.18 od 15 h.
  • Na OÚ bude podána žádost o finanční příspěvek ve výši 20.000,- Kč.
  • Silnice před sokolovnou je velmi silně znečistěná bahnem z nákladních aut, které vozí hlínu vytěženou na rekonstrukci ČOV.
  • V roce 2018 bychom chtěli opravit okapy na zadní části sokolovny, provést rozvod potrubí pro vytápění WC a zateplení budovy zadní části budovy. Stav sokolovny je na této straně havarijní.
  • Nabídku na opravu okapů zajistí bratr Vlastimil Vondrák.
  • Z župy byly zaslány formuláře, které je potřeba vyplnit a odeslat.
  • Bude nutné objednat  členské průkazy.
  • Je potřeba zajistit sekání pozemku na Ladech, budeme kontaktovat p. Kaščáka.
  • V loňském roce jsme zasílali žádost o „Pamětní listiny“, budeme kontaktovat župu a urgovat zaslání..
  • Dne 27.12.2017 proběhl „Florbalový vánoční turnaj“ za účasti 9 družstev. Vítězství již potřetí získalo družstvo Vikings. Moc blahopřejeme.

V Řitce dne 3.1.2018