Zápis z výborové schůze T.J. Sokol Řitka konané 4.10.2017 v Restauraci Sokolovna

• Jan Icha

• Miluše Vondráková

• Byla nám přiznána dotace na vybavení tělocvičny na ultralehkou žíněnku, set pro děti a švédskou bednu z molitanu.
    Poděkování patří bratrům Jiřímu Krsovi a Petru Rathausovi, kteří pomůcky dovezli z Tyršova domu.
  • 30.9.2017 se dožila krásným 90 ti let naše sestra Jana Sléhová. K narozeninám jsme jí byli poblahopřát s dárkem a květinou. Přejeme do budoucna hlavně hodně zdraví.
  • Termín lampionového průvodu bude jako již tradičně 17. 11. 17 od 16.30 h.
  • Paní Faldýnová nás požádala o pronájem sálu v termínu 26.10.- 27.10.17.
  • K pomníku bude položena kytice 28.10.17, kterou zajistí sestra Jaroslava Mašková.
    Do tohoto termínu zajistí sestra Hana Mašková úklid pomníčku.
  • Je potřeba zajistit revizi plynového topení a revizi nářadí. Zajistí bratr Vlastimil Vondrák.
  • Protože nám přibylo náčiní, tak bude třeba zlikvidovat skříň, která neslouží svému účelu a překáží.
  • Podle počtu prodaných známek se budou muset doobjednat chybějící známky.
  • Byla doručena faktura za elektřinu, která je již 3 rok téměř stejná.

V Řitce dne 4.10.2017

Tělocvičná jednota Sokol Řitka