Zápis z výborové schůze T.J. Sokol Řitka konané 5.4.2017 v sále Sokolovny

• Jan Icha

• Miluše Vondráková

• Pan Klikorka ve spolupráci s námi a s obcí plánuje „Velikonoční zábavu“ dne 15.4.17 od 20 h v sále Sokolovny..
  • Připravuje se „Pálení čarodějnic“ s hudbou a občerstvením na Ladech.
  • K připomínce zaslané k územnímu plánu na SÚ Černošice byla dodatečně zasána darovací smlouva na Lada a projekt „Volnočasového areálu“.
  • Na obec byla předána žádost o dar ve výši 50.000,- Kč.
  • Dne 8. 4. 17 se od 9 h v Tyršově domě bude konat schůze starostů, budeme se účastnit.
  • Z důvodu chladného počasí bylo v sále znovu zapnuto topení.
  • Padl návrh na zapojení do akce „Uklízíme Česko“, ale výbor tento návrh nepodpořil, protože brigád se pravidelně zúčastňují právě pouze členové výboru.
  • Starostka navrhla pro nejstarší seniory doplatek členských známek, jejichž cena je od ledna zvýšená o 100% tedy na 200,- Kč a k tomu je povinná „Sletová známka“ ve výši 50,- Kč, členové výboru souhlasí, ale ještě se musí upřesnit, jakou částku bychom dopláceli.
  • Poměrně dlouho se projednával plánovaný „Volnočasový areál“, který na facebooku prezentoval p. Hrdlička a to vyvolalo ostrou diskusi občanů.

V Řitce dne 5.4.2017