Zápis z výborové schůze TJ Sokol Řitka konané 4.1.2017 v Restauraci Sokolovna

• Miluše Vondráková

• Schůze výboru se po delší době konala v prostorách restaurace Sokolovna, která je od nového roku nekuřácká po odsouhlasení dodatku k nájemní smlouvě.
  • Na schůzi zastupitelstva OÚ, která se konala 20.12.16 sestra Hana Mašková přečetla dopis adresovaný zastupitelům jako reakce na připomínky, které se týkaly rekonstrukce restaurace Sokolovna jejího využití a otvírací doby.
  • V restauraci Sokolovna budou ještě v roce 2017 v odděleném prostoru 3 automaty v provozu.
  • Dne 30.12.2016 dovršila 90 let dlouholetá členka TJ Sokol Řitka sestra Miroslava Bartůňková. Dárek a kytička byly předány 29.12.16, přejeme do dalších let mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti.
  • Pokusíme se pro naše dvě nejstarší členky zajistit na župě pamětní list.
  • Valná hromada je plánovaná na 25.2.2017 od 14.30 h v Sokolovně.
  • Hodně času se na schůzi věnovalo „Volnočasovému areálu“ na Ladech. Důvodem byla dohoda na výši částky za kterou by se tato plocha měla p. Hrdličkovi pronajmout.

V Řitce dne 4.1.2017