Zápis z výborové schůze T. J. Sokol Řitka konané 6.4.2016 v Pizzerii Beruška

• Petr Kotal

Omluvena: Miluše Vondráková

• Cyklistický výlet je plánován na 10 – 12.6.16 na Křivoklátsko.
  • 19.4.16 jsme pořádali „Maškarní besídku“ pro děti, zúčastnilo se téměř 60 masek s doprovodem. Pro děti byl opět připravený zábavný program, soutěže a balíček dobrot s malým dárkem. Děkujeme obci Řitka za finanční příspěvek, p. Klikorkovi za občerstvení pro děti, členům sokolského výboru, kteří se na přípravě akce podíleli a hlavně bratru Vlastimilu Vondrákovi, který zajistil již tradičně hudební doprovod.
  • 30.4.16 se budou na Ladech pálit „Čarodějnice“, zahraje skupina Balzám a bude připraveno občerstvení.
  • 2. a 3. 4.16 na Ladech hostoval cirkus Kellner, dětem se představení líbilo. Prostor na Ladech byl uklizený a předaný v pořádku..
  • Na župu byl zaslán zápis z valné hromady a výroční zápis za rok 2015.
  • Dále se jednalo se o platbách za cvičení v sokolovně, není možné, aby členové Sokola platili víc než Ti, kteří nejsou členy. Proto členové budou platit za rok 1.000,- Kč + členskou známku ve výši 500,- Kč ve Ti co nejsou členy budou ročně platit 1.500,- Kč.
  • Byli jsme upozorněni OÚ na stížnost týkající se nepořádku kolem sokolovny, bude projednáno s p. Klikorkou.
  • Byla zakoupena nová trampolína hlavně na cvičení dětí, protože je těžká je otázka kam se bude ukládat aby byla k dispozici, ale nebylo možné ji zcizit.
  • Po dlouhé nemoci zemřela členka Sokola sestra Jana Matoušková, rodině bude doručena kondolence kterou zajistí sestra Hana Mašková.
  • Od 7.4.16 se pro velký zájem rozšiřuje cvičení zumby i na čtvrtek od 19 – 20 h.
  • Byla doručena kupní smlouva odkup plynové přípojky k sokolovně.
  • Od dubna již nebude probíhat v sále dětský tenis.
  • WC jsou stále v nedobrém stavu, bylo navrženo nechat sociální zařízení uklízet za úplatu a dohodnout se s p. Klikorkou na společné úhradě.
  • Oslava MDD se bude konat 29.6.2016 na Ladech.
  • V letošním roce bude pořádán v září obcí Řitka opět „Řitecký pochod“, členové výboru přislíbili pomoc při jeho realizaci.

V Řitce dne 6.4.2016

Zapsala : zapisovatelka Hana Mašková